سبد خرید

همه دسته بندی ها

درباره کارتکو

شرکت کارتکو فعالیت خود را در انجام چاپ انواع کارت های پی وی سی و مایفر و کارت های شناسایی اغازه کرده و با کمک تیم کارشناسی متخصص و کار آزموده در این  زمینه پیشرو بوده است

این کارتها کاربردی بیش از آنچه برای پرداخت و یا به عنوان کارت شناسایی مورد استفاده قرار بگیرند دارند. و به عنوان ابزاری برای بازاریابی حرفه ای در تمام شرکتها، سازمانها و بخش های مختلف استقاده می شوند.

شرکت کارتکو قادربه ارائه انواع کارتهای نوین با بهره گیری ازدانش تکنیک های مدرن چاپ و تحقیقات گسترده در زمینه تولید مواد جدید و ارائه کارتهایی با کیفیت چاپ بالا از نظر ماندگاری،طرح و رنگ و همچنین کارتهای منحصر به فرد مشتریان  میباشد.

منشور اخلاقی :

مشتری محوری، احترام به ارزش ها و جلب رضایت آنان.

رشد و اعتلای دانش،‌ مهارت و نگرش شرکت کارتکو از طریق آموزش های مناسب.ایجاد محیطی سالم، شفاف و مشارکت پذیر در درون شرکت و ارتباط صمیمانه با طرفهای علاقمند.              

بهره گیری از دانش مدرسان،‌ متخصصان و محققان غیر عضو در موسسه با استفاده از رویکرد برون سپاری.
بهره گیری از نگرش فرآیندی در تعریف مسئولیت ها و گردش عملیات.
استفاده بهینه از تکنولوژی روز دنیا؛ جهت افزایش میزان کیفیت و کمیت محصولات و خدمات.
مسئولیت راهبری و استقرار اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت به طور همزمان به عهده اینجانب،‌ مدیران واحدها است. نماینده مدیریت در امور کیفیت به عنوان نماینده تام الاختیار اینجانب در طرح ریزی،‌ استقرار و اثبات سیستم مدیریت کیفیت و همچنین بهبود اثر بخش آن و مسئولیت نظارت مستمر بر عملکرد صحیح این سیستم را به عهده دارد .
پایبندی به اجرای صحیح واثر بخش و بهبودمستمر فرایندها، وظیفه تمامی مجموعه شرکت کارتکو می باشد. تماس با کارشناسان کارتکو  

icon۷۵۵۲رضایتمندی
icon۶۳۴۵ساعت کار
icon۲۵۹۷انجام پروژه
icon۹۰۵۹خط کد

فرایند کاری

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

icon

۱. طراحی

icon

۲. ایده

icon

۳. طراحی

icon

۴. توسعه

icon

۵. نتیجه

درحال بارگذاری ...